Solidaresch duerch d'Kris: ënnerstëtzt de lokale Commerce mat Bongen

Mo, 03/30/2020 - 17:56
Beki Bongen Réidener Kanton Regionalgeld

Hutt Dir Iech eemol d'Fro gestallt, wéi eis Uertschaften ausgesinn, wa jiddereen just nach online akeeft? Abee, am Moment kënnt Dir et gesinn: Ausgestuerwen! Fir dass dat no der Kris net esou bleift, ass et wichteg elo eis lokal Betriber ze ënnerstëtzen, déi elo forcéiert sinn, hir Dieren zou ze loossen. Andeems Dir elo Bonge kaaft, mat deenen Dir spéider, wa se nees op sinn, bezuele kënnt, hëlleft Dir de Betriber duerch déi schwieregst Zäit.

An iwregens kënnt  Dir heivunner profitéieren fir Ärer Famill oder Frënn ee Kaddo ze maachen, eben a Form vu Kaddosbonge. Hei kënnt Dir personaliséiert Messagen drop schreiwen, wéi zum Beispill, "wann dëse Misär eriwwer ass, gi mir Zwee mat dësem Bong mol gutt iessen." 

Dir kënnt Är Bongen mat enger E-Mail un info@beki.lu bestellen. 

Hei ass eng éischt Lëscht mat Betriber vun deenen Dir Bonge bei eis kafe kënnt:

- Articulumhttp://beki.lu/akafen/articulum

 

- Alpaka Huewel - Ferme pédagogique:  http://beki.lu/akafen/alpaka-trekking-ferme-pedagogique-alpaka-huewel

 

- Bijouterie Kieffer-Bock: http://beki.lu/akafen/bijouterie-kieffer-bock

 

- Boutique Wonderwool - Kleeder aus Alpaka-Woll: http://beki.lu/akafen/boutique-wonderwool

 

- Bricowelt: http://beki.lu/akafen/bricowelt

 

- Chill and Eat (Pallcenter): http://beki.lu/akafen/chill-and-eat

 

Four Tools (Pallcenter): http://beki.lu/akafen/four-tools 

 

- Frittebud a Stiffchen beim Cédric: http://beki.lu/akafen/frittebud-beim-cedrichttp://beki.lu/akafen/stiffchen-beim-cedric

 

- Home Textile Evers Sonja: http://beki.lu/akafen/home-textile-evers-sonja

 

- Kwanza Foodtruck/Catering: http://beki.lu/akafen/kwanza-foodtruck

(Bons pour des plats préparés livrables ou des cours de cuisine:  Découverte de la cuisine africaine)

 

L'orangerie du Pall: http://beki.lu/akafen/l-orangerie-du-pall 

 

- Naturbaustoff: http://beki.lu/akafen/naturbaustoff 

 

- Op der Schock: http://beki.lu/akafen/op-der-schock

 

- Opti-Vue: http://beki.lu/akafen/opti-vue

 

 

Pall Fashion and Design: http://beki.lu/akafen/pall-fashion-and-design 

 

- Pasion'Elle (Bijouterie)http://beki.lu/akafen/bijouterie-passionelle 

- Peintures et Cadeaux Kauthen: http://beki.lu/akafen/peinture-cadeaux-kauthen

 

- Restaurant Le9: http://beki.lu/akafen/restaurant-le-neuf

 

- Restaurant Schweebécherbréck: http://beki.lu/akafen/schweebecherbreck

 

- Retouches Ginette / Stoff- a Wollbuttek:  http://beki.lu/akafen/retouches-ginette-stoff-wollbuttek

 

- Salon Andrée: http://beki.lu/akafen/salon-de-coiffure-andree

- The New Relais Postal: http://beki.lu/akafen/the-new-relais-postal

 

- Vitis Vinifera: http://beki.lu/akafen/vitis-vinifera

 

- WildWildWest-Beef - Fleesch vum Galloway

Galloway Wildwildwest Beki

 

Wann Dir esou ee Bong kafe wëllt, schéckt eng E-Mail un info@beki.lu . Weider Informatioune kritt Dir da per E-Mail.

Losst eis elo zesummenhalen a solidaresch dës Kris meeschteren!